Teenused

Teie auto läks katki? Armatuurlaual hakkas põlema üks nendest näidistest? Meie lahendame Teie probleemid !

Üks nendest indikaatoritest annab märku, et ühe või teise autosüsteemi osa on rikkis. Iga süsteemi viga muutub ohuks Teile ja Teie Autole. Allpool võib lugeda lähemalt neist.

Akulaadimise indikaator.

Idikaator, mis näitab akut. See annab signaali, et auto kaotab elektrienergiat. Tõenäoliselt generaator on rikkis. Sellisel juhul sõiduk töötab, aga mitte kaua, siis kui aku saab tühjaks, mootor seiskub. Siis kui Sul hakkas põlema selline indikaator, siis auto vajab kiiret remonti. Kõik vajalikud varuosad on meil olemas. Tänu sellele, meie garanteerime maksimaalselt kvaliteetsest ja kiiret remonti.

Check Engine.

Check engine indikaator näitab et viga on auto mootori juhtimise elektrisüsteemis. See võib väljenduda mootori ebaühtlases töös või jõutuses ning suurenenud küttekulus. Isegi kui pole muutusi mootori töös ja põleb check engine tähendab see kindlasti viga süsteemis. Mida kiiremini viga eemaldada seda väiksemad on edaspidised kulutused. Täpse diagnoosi saab anda profesionaalne diagnostika seade, mis meil on olemas ja alati valmis kasutuseks.

SRS

Supplementary Restraint System -  passiivne süsteem reisijate ohutuse eest. Kui selline märk hakkas põlema, tähendab see, et õnnetuse korral, turvapadi ei avane ja autosviibijad läbivad suurt riski. Selle probleemi lahendus on Teie  turvalisuse  huvides. Samuti, selle probleemiga Eesti Seadusandlus ei luba  tehnoülevaatust läbida.

ABS

Anti-lock Brake System - blokeerumisvastane süsteem - on elektrooniline süsteem, mis ei lase pidurdamisel auto ratastel blokeeruda. See tähendab, et ABS hoiab pidurdamisel ratast libisemise ja veeremise piiril, tänu millele jääb auto juhitavaks See süsteem vähendab pidurdusmaad. Tänapäeva autodes on integreeritud süsteem sõiduki stabiilsuse kontrollsüsteemiga - ESP (elektrooniline stabiilsusprogramm). Kui see on rikkis, siis on risk kaotada juhitavuse kontrolli. Selle tõrkega auto ei saa tehnoülevaatuselt läbi.

Diagnostika

Erinevate elektri probleemidega ja tõhusa  remondi tulemuseks, tuleks kasutada profesionaalset diagnostika seadet, mis on meil saadaval uuematega värskendustega.

Kliimaseadme kompressor

Kliimaseadmete korrektseks toimiseks on vaja töökorras kliima kompressorit. Kõige levinuimaks kompressori mitte töötamise põhjuseks on mähise siduri või laagri kulumine.